SPRZĘT

Pracuje na 2 profesjonalnych kamerach SONY, które w połączeniu z ultra czułymi zewnętrznymi mikrofonami pozwalają na pracę w trudnych warunkach, rejestrując każdy niepowtarzalny moment Waszej uroczystości.

Ślub, Chrzest, I Komunia św. – są to wydarzenia wyjątkowe i niepowtarzalne. Podczas ich uwieczniania nie może być mowy o nieprofesjonalnym podejściu. Dlatego do filmowania używamy w pełni profesjonalnych kamer SONY DSR PD-170P oraz HVR-Z1E Full HD.

DSR PD-170P – kamera, która w odróżnieniu do najczęściej używanych przez kamerzystów modeli vx2100, charakteryzuje się wysoką czułością, doskonale radzi sobie w niedoświetlonych wnętrzach. Kamera nie potrzebuje specjalnego doświetlania silnymi halogenami psującymi klimat uroczystości. Ponadto, kamera zamiast wbudowanego mikrofonu posiada dwa gniazda umożliwiające stosowanie najlepszych, wysokoczułych mikrofonów, które są w stanie zarejestrować każdy dźwięk.

Sony HVR-Z1E – profesjonalna kamera nagrywająca obrazy High Definition, oparta na systemie 3CCD oferującym lepsze rezultaty szczególnie w warunkach słabego oświetlenia a także wierne oddanie kolorów. Zastosowany nowoczesny technologicznie obiektyw Carl Zeiss Vario-Sonnar z 12x zoomem optycznym pozwala uzyskać znakomity kontrast oraz wyjątkową precyzję. W odróżnieniu od jakże popularnego wśród kamerzystów konsumenckiego kamkordera HDR-FX1E posiada ponad 40 dodatkowych funkcji pomagających uzyskać pełną kontrolę nad nagrywanym materiałem.

...szybki kontakt
Cyprian Dominiak - fotografia ślubna
883-606-707
Łukasz Kubsik - kamerzysta ślubny
883-606-505

biuro@abcfotovideo.pl

...ostatnio dodane