SPRZĘT

Pracuje jednocześnie na dwóch profesjonalnych aparatach Canon – reporterskim 1D mkIV oraz pełnoklatkowym 5D mkIII. W połączeniu z jasnymi obiektywami Canon, tworzą idealny zestaw do reportażu ślubnego. Ciągła praca na dwóch korpusach oraz różnych obiektywach pozwala na szybką zmianę kadru bez konieczności zamieniania obiektywu oraz co najważniejsze na nieprzerwaną prace w przypadku awarii aparatu. Dodatkowym zabezpieczeniem jest jednoczesny zapis na dwóch kartach w obu aparatach. Dlaczego tak duży nacisk kładę na niezawodność? Odpowiedź jest prosta – jestem profesjonalnym fotografem i wiem, że Wasza uroczystość jest niepowtarzalna.

Canon 1D mkIV – najbardziej zaawansowany aparat Canona, 16 Mpix, metalowa obudowa, bezbłędny autofokus, akumulator na 2500 zdjęć oraz 10 klatek na sekundę – razem z lampą i jasnym obiektywem waży 3 kg – więc proszę nie mówić, że praca fotografa jest lekka :)

 

5dCanon 5D mkIII – pełna klatka, 22 Mpix w połączeniu z wieloma nowatorskimi rozwiązaniami czyni ten aparat idealnym uzupełnieniem zestawu do reportażu ślubnego.

Zapraszam do odwiedzenia sekcji „RETUSZ

Oba aparaty umożliwiają jednoczesny zapis na dwóch kartach pamięci – funkcja ta minimalizuje ryzyko utraty zdjęć do minimum.

...szybki kontakt
Cyprian Dominiak - fotografia ślubna
883-606-707
Łukasz Kubsik - kamerzysta ślubny
883-606-505

biuro@abcfotovideo.pl

...ostatnio dodane